ZNAJDŹ
MIESZKANIE
OFERTA
PROMOCYJNA
PL | EN

Referencyjne projekty

Nasza wizja przekłada się na konkretne osiągnięcia. Jak dotąd zbudowaliśmy ponad 30 tysięcy domów w Belgii i zagranicą. Nasze przedsięwzięcia realizowaliśmy w miastach, na ich obrzeżach, jak i w obszarach wiejskich i za każdym razem nasze budynki są doskonale zintegrowane z otoczeniem. Oto kilka spośród nich.

Ostenda – Feest- en Cultuurpaleis

Ostenda – Feest- en Cultuurpaleis

Piękne połączenie apartamentów ze sklepami znajdującymi się w położonym na parterze centrum handlowym, w którym udało się w maksymalnym stopniu zachować najcenniejsze pod względem architektonicznym powierzchnie istniejącego budynku.
Mechelen – Osiedle Lamot

Mechelen – Osiedle Lamot

Nasze osiedle Lamot , położone na terenie dawnego browaru o tej samej nazwie, pozwala optymalnie łączyć mieszkanie, pracę, zakupy i wypoczynek. Ograniczony do minimum ruch pojazdów i optymalne połączenia komunikacyjne sprawiają, że ta nowa cześć miasta stała się bardzo przyjemnym miejscem.
Ramskapelle – Ramskapellestraat

Ramskapelle – Ramskapellestraat

Nowe osiedle mieszkaniowe o wielkości małego miasteczka. Trzy niewielkie strefy mieszkalne o niewielkim natężeniu ruchu z widokiem na położone w perspektywie rozległe poldery.
Antwerpia – Szpital wojskowy

Antwerpia – Szpital wojskowy

Unikalny obiekt w centrum Antwerpii, w którym w przemyślany i estetyczny sposób harmonijnie połączono położone w ogrodzie parkowym powiązanym z miejskim otoczeniem licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi budynki w starym i nowym stylu.
Oostakker – Emilie Schattemanstraat

Oostakker – Emilie Schattemanstraat

Ekologiczne drewniane konstrukcje budynków łączących energooszczędność i wysoką wydajność energetyczną z indywidualnym stylem, powstałe dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu firmy Simobat.
Duinbergen – Knokkestraat

Duinbergen – Knokkestraat

Zespół 72 wyróżniających się budynków, które łączą niezwykłą atmosferę z wysoką klasą, położony w czarującym Knokke i zlokalizowany w niewielkiej odległości od morza.


Więcej informacji na temat realizacji firmy MATEXI znajdą Pańswa tutaj: www.matexi.be

Biuro Spółki

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Warto zobaczyć

Partnerzy