ZNAJDŹ
MIESZKANIE
OFERTA
PROMOCYJNA
PL | EN

Nasza filozofia

filozofia

DŁUGOWALOWA WIZJA

GOTOWNOŚĆ NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ

Zwracamy uwagę nie tylko na sam budynek mieszkalny, lecz także na jego sąsiedztwo: place, tereny zielone, ścieżki dla pieszych i rowerów, udogodnienie w sąsiedztwie, dostępność transportu publicznego oraz innych udogodnień kluczowych dla danej lokalizacji.

DOSTOSOWANIE OFERTY DO MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH PRZYSZLYCH MIESZKANCÓW

Realizujemy przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego zapewniające dodatkową wartość w dłuższym terminie z kilku względów. Przede wszystkim dbamy o to, by nasze projekty zapewniały atrakcyjne warunki życia ich mieszkańcom. Zarówno jakość samych projektów, jak i ich lokalizacje gwarantują, iż każdy dom i mieszkanie będą stale zyskiwać na wartości – jako inwestycja lub jako nieruchomość przekazywana z pokolenia na pokolenie.

BUDYNKI ODPOWIADAJĄCE POTRZEBOM

ENERGOOSZCZĘDNE I PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Grupa Matexi z głębokim przekonaniem przyjmuje na siebie obowiązek ograniczenia do minimum negatywnego oddziaływania na środowisko. Budownictwo ekologiczne oznacza dla nas przede wszystkim dbałość o otoczenie, które wraz z nowopowstałymi budynkami tworzą harmonijną całość. Skuteczna izolacja i wentylacja naszych domów zapewniają optymalne parametry energetyczne. Dzięki stosowaniu w naszych projektach nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji grzewczych i optymalnych systemów sterowania, znacznie obniżamy zużycie energii. Ponadto budujemy z materiałów przyjaznych dla środowiska, które generują niewielką ilość odpadów i łatwość ich recyklingu.

PRZYJAZNE OTOCZENIE

Koncepcja przyjaznego otoczenia obejmuje nie tylko ekologię – dotyczy także długowieczności. Czas realizacji naszych przedsięwzięć wynosi od dwóch do pięciu lat, zatem długofalowe myślenie ma zasadnicze znaczenie przy podejmowaniu każdej decyzji. Budując, zawsze przyjmujemy za podstawę dogłębną analizę tego, jak będzie się mieszkać w danym miejscu w przyszłości. Jak możemy uczynić osiedla, otoczenie i miasta bardziej przyjaznymi dla ludzi? W jaki sposób możemy zagwarantować optymalną mobilność także osobom korzystającym z transportu publicznego ? Krótko mówiąc – zawsze projektujemy osiedla, kierując się ideą, iż powinny one zapewniać ich mieszkańcom jak najwygodniejsze warunki życia każdego dnia, przez wiele lat.

PASJA

WIEDZA I KWALIFIKACJE

Realizując nasze projekty zawsze dążymy do osiągania znakomitych wyników. Mamy jasny obraz tego, co chcemy osiągnąć, a także wiedzę i kwalifikacje niezbędne dla realizacji naszej wizji.

WSPOLNA PRACA INSPIRUJE

Zawsze staramy się blisko współpracować ze wszystkimi zainteresowanymi stronami: przyszłymi mieszkańcami, inwestorami, sąsiadami, władzami, właścicielami gruntów i budynków, podmiotami finansującymi, architektami i innymi partnerami. Nasi pracownicy mają świadomość tego, że pomagają budować inspirujące i przyjazne środowisko. Zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę mają do odegrania i że dzięki swojej pracy mogą kreować lepszą jakość życia wielu ludzi – zarówno dziś, jak i w przyszłości.Biuro Spółki

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Warto zobaczyć

Partnerzy