ZNAJDŹ
MIESZKANIE
OFERTA
PROMOCYJNA
PL | EN

O Matexi

O Matexi Holding Matexi to największa belgijska grupa deweloperska działająca w segmencie mieszkaniowym. Firma będąca rodzinnym przedsięwzięciem posiada ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie na europejskim rynku deweloperskim, portfolio ponad 36,5 tysięcy zrealizowanych projektów, a obrót firmy w 2016 roku to 310 mln euro. Grupa Matexi zatrudnia, na co dzień, ponad 350 pracowników i współpracuje z ponad 3 tysiącami podwykonawców. Matexi to firma z pełną świadomością swojej społecznej roli, którą wypełnia, realizując trwałe i ekologiczne budynki, odpowiadające współczesnym potrzebom mieszkaniowym, oraz tworząc nowe miejsca pracy. Jednym z podstawowych celów grupy jest dynamiczny, konsekwentny rozwój na rynku polskim realizowany zgodnie z tymi samymi zasadami.

Matexi Group jest prywatnym holdingiem działającym od 1945 roku, w trzech liniach biznesowych : deweloperskiej, budowlanej, inwestycyjnej. Stabilna sytuacja finansowa i własnościowa, efektywnie działająca struktura oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że Matexi Group co roku realizuje wysokiej jakości projekty w każdej z dziedzin, którymi się zajmuje. Wszystkie działania grupy koncentrują się na zrównoważonym rozwoju opartym o długofalową strategię biznesową.

Matexi Group angażuje się w projekty, których celem jest kreowanie dogodnych warunków do życia – miejsc, gdzie mieszkanie, praca i zakupy stają się czystą przyjemnością. Jednocześnie firma bezustannie inwestuje we własny rozwój i aktywnie wspiera swoich pracowników w osiąganiu coraz ambitniejszych celów.

Oparta na wzajemnym zaufaniu kultura korporacyjna i zwiększające się portfolio realizowanych projektów od ponad 70 lat budują mocną pozycje Matexi Group na rynku nieruchomości. Dzięki temu firma może poszczycić się mianem największego dewelopera mieszkaniowego w Belgii.


Biuro Spółki

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Warto zobaczyć

Partnerzy