FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Matexi Polska zaprasza na Dzień otwarty inwestycji „Apartamenty Marymont”.

Matexi Polska zaprasza na Dzień otwarty inwestycji „Apartamenty Marymont”. W sobotę, 14 października, będzie można zapoznać się z ofertą budynków drugiego etapu.

Już w sobotę, 14 października, w godz.10.00-16.00 Matexi Polska zaprasza na Dzień otwarty osiedla Apartamenty Marymont. W ramach spotkania możliwe będzie obejrzenie gotowych i oddanych do użytku budynków pierwszego etapu, jak również zapoznanie się z postępami budowy i ofertą drugiej odsłony projektu. II etap projektu to70 lokali o powierzchniach od 31 do 129 m2 z możliwością aranżacji przestronnych penthouse’ów. Zakończenie budowy planowane jest na połowę 2018 roku.


Apartamenty Marymont to inwestycja dla ludzi wyjątkowych. Znajdą tu z jednej strony piękną architekturę, bliskość Lasu Bielańskiego, sąsiedztwo kameralnych ulic Marymontu, z drugiej zaś miejsce dające ujście energii i kreatywności – doskonałe dla ludzi z pasją, lubiących sport, pasjonatów teatru czy kina. “Apartamenty Marymont” to koncepcja niepowtarzalnych, komfortowych apartamentów w niezwykłym miejscu tuż przy Kępie Potockiej, to wizja mieszkania stworzona przez Matexi specjalnie z myślą o koneserach życia w najbardziej eleganckim, miejskim stylu.

Inwestycja “Apartamenty Marymont” odznacza się niebanalnym projektem architektonicznym z nowoczesnymi awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków. Taka koncepcja doskonale koresponduje z sąsiadującą sielankową okolicą kameralnych uliczek, charakterem nawiązując do najlepszych tradycji architektury i stylu żoliborskich willi. Wszystkie budynki osiedla połączone są ze sobą labiryntem alejek i pasaży biegnących pośród parkowej zieleni. Do wykończenia budynków i przestrzeni wspólnych zostały użyte najwyższej jakości materiały. Na mieszkańców czeka również wiele rozwiązań poprawiających komfort życia, w tym nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners