FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Dzień otwarty osiedla „Kolska od Nowa:)”.

W sobotę 7 października Matexi Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych ofertą ostatniego – IV etapu osiedla.

Już w sobotę 7 października w godz. 10.00-16.00 Matexi Polska zaprasza na Dzień otwarty osiedla „Kolska od Nowa:)”. W tym dniu to nowoczesne osiedle, zlokalizowane w sercu miasta będzie otwarte dla zainteresowanych szukających funkcjonalnych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji. Tym razem dla klientów dostępna będzie oferta mieszkań czwartego, ostatniego etapu budowy obejmująca 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz 2 lokale użytkowe. Zakończenie tej części inwestycji planowane jest jeszcze przed końcem 2018 roku.


W założeniu projekt “Kolska od nowa:)” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu, jak np.: dostęp do sieci WiFi na terenie całego parku, organizację przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci, czy też dostosowanie alejek osiedla do wieczornego joggingu.

“Kolska od nowa:)” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp do wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w odległości 15 min. marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem - ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners