FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Zapraszamy na Dzień otwarty Człuchowska Bemowo 9.09.2017.

Nowa inwestycja Matexi otwiera podwoje dla klientów. Już w sobotę 9 września po raz pierwszy obędzie się dzień otwarty inwestycji „Człuchowska Bemowo”.

Już w sobotę, 9 września w godzinach 10-17 Matexi Polska po raz pierwszy zaprezentuje ofertę, swojego najnowszeggo projektu „Człuchowska Bemowo”, zapraszając klienów bezpośrednio na plac budowy. W trakcie wydarzenia dla zainteresowanych dostępna będzie szeroka gama przestronnych mieszkań, klienci będą mogli także zapoznać się z harmonogramem realizacji oraz zobaczyć szybkie postępy na niedawno rozpoczętej budowie.


W ofercie inwestycji „Człuchowska Bemowo” powstającej u zbiegu ulic Człuchowskiej i Raginisa powstanie 70 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Generalnym wykonawcą całego budynku jest uznana firma budowlana TELKA z Białegostoku. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2018 roku.

Zgodnie ze strategią Matexi Polska lokalizacja inwestycji przy Człuchowskiej jest dobrze przemyślana i daje komfortowy dostęp do infrastruktury dzielnicy, jednocześnie sąsiadując z zielonym otoczeniem pięknego parku Górczewska. Położenie budynku daje możliwość bardzo dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Dzięki rozbudowanej komunikacji drogowej w tym rejonie mieszkańcy „Człuchowskiej” mogą liczyć na szybki dostęp do centrum zarówno od strony osi ul. Połczyńskiej jak również sprawną komunikacje od strony ul. Górczewskiej, którędy w ciągu kilku minut mogą także dojechać do jednego z największych warszawskich centrów handlowo-rozrywkowych „Wola Park”. Lokalizacja Inwestycji to także doskonałe połączenie z trasami wylotowymi z Warszawy.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners