FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Piknik na Marymoncie 3 czerwca 2017r.

Matexi zaprasza na piknik i prezentację gotowych lokali I etapu inwestycji Apartamenty Marymont.

Już w sobotę, 3 czerwca, w godz. 10.00-17.00 Matexi Polska zaprasza na piknik sąsiedzki w inwestycji Apartamenty Marymont. To wspaniała okazja, by spędzić czas na zielonym Marymoncie, w przestrzeni jednego z najpiękniejszych osiedli współczesnej Warszawy. Dla gości dostępne będą ostatnie gotowe apartamenty I etapu, a także oferta rozpoczętego niedawno II etapu inwestycji. Będzie również okazja do zapoznania się z systemem sterowania mieszkaniem firmy Fibaro, która zaprezentuje możliwości systemu o godz. 11.00 i 13.00. Wszystko to odbędzie się w miłej, sąsiedzkiej atmosferze, którą dopełni degustacja wybornych win z zaprzyjaźnionej winiarni Mielżyński w towarzystwie smaków wprost z wiosennego grilla.


Apartamenty Marymont to inwestycja dla ludzi wyjątkowych. Tu znajdą elegancką, piękną architekturę, ciszę, bliskość Lasu Bielańskiego, sąsiedztwo kameralnych ulic Marymontu, a jednocześnie miejsce dające ujście energii i kreatywności – wspaniałe dla ludzi z pasją, lubiących sport, teatr czy kino. “Apartamenty Marymont” to koncepcja niepowtarzalnych, komfortowych apartamentów w niezwykłym miejscu tuż przy Kępie Potockiej. To wizja mieszkania stworzona przez Matexi specjalnie z myślą o koneserach życia w najbardziej eleganckim miejskim stylu.

Inwestycja “Apartamenty Marymont” odznacza się niebanalnym projektem architektonicznym z nowoczesnymi, awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków. Taka koncepcja doskonale koresponduje z sąsiadującą sielankową okolicą kameralnych uliczek, charakterem nawiązując do najlepszych tradycji architektury i stylu żoliborskich willi. Wszystkie budynki osiedla połączone są ze sobą labiryntem alejek i pasaży biegnących pośród parkowej zieleni. Do wykończenia budynków i przestrzeni wspólnych zostały użyte najwyższej jakości materiały, jednocześnie na mieszkańców czeka wiele rozwiązań poprawiających komfort życia, w tym m.in nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem firmy Fibaro.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners