FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Parapetówka na Kolskiej 27 maja 2017r.

„Parapetówka na Kolskiej” po raz drugi. W sobotę, 27 maja, Matexi Polska zaprasza mieszkańców, sąsiadów i klientów do wspólnego świętowania i prezentacji kolejnego etapu inwestycji.

Już w sobotę, 27 maja, w godz. 10-17.00 Matexi Polska zaprasza na piknik - parapetówkę, tym razem z okazji oddania w ręce klientów mieszkań drugiego etapu osiedla. W ramach wydarzenia poza atrakcjami typowo piknikowymi, deweloper przygotował także możliwość wejścia na budowę III etapu inwestycji, w ramach którego jesienią tego roku zostanie oddany do użytku budynek F4. Ważnym punktem programu jest również pierwsza prezentacja oferty ostatniego – IV etapu inwestycji, obejmującego 156 mieszkań i 2 lokale usługowe. „Parapetówka na Kolskiej” to jednak przede wszystkim okazja do wspólnego spędzenia czasu, poznania sąsiadów oraz wspólnego grillowania i degustacji wybornych win z zaprzyjaźnionej winiarni Mielżyński w pięknym, zielonym parku na terenie osiedla.


W założeniu osiedle „Kolska od nowa:)” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu, jak np.: zasięg sieci osiedlowej sieci WI-FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek, czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer. “Kolska od nowa” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners