FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Prezentacja II etapu Apartamentów Marymont 4-5.03.2017 i Dni otwarte 11-12.03.2017.

Matexi Polska z dumą prezentuje kolejną odsłonę projektu „Apartamenty Marymont”. Pierwsza prezentacja oferty II etapu już 4 i 5 marca w Biurze sprzedaży, a w kolejny weekend, 11 i 12 marca, odbędą się Dni otwarte na terenie inwestycji.

W dniach 4 i 5 marca w Biurze sprzedaży przy ul. Duracza 6, w godz. 10.00-16.00, Matexi Polska zaprezentuje po raz pierwszy ofertę apartamentów dostępnych w II etapie projektu „Apartamenty Marymont”, a także szczegóły architektoniczne nowopowstających budynków, a już w kolejny weekend, w dniach 11-12 marca, w godz. 10.00-16.00, planowane są natomiast Dni otwarte na terenie I etapu inwestycji, przy ul. Smoleńskiego 1. W tym terminie będzie można ponownie zapoznać się z ofertą startującego właśnie II etapu inwestycji, jak również odwiedzić mieszkania z I etapu będące w ostatniej fazie budowy.


“Apartamenty Marymont” to niezwykłe miejsce powstałe na granicy Żoliborza i Bielan, elitarne osiedle przygotowywane przez wiodącego dewelopera o belgijskich korzeniach – Matexi Polska – znajduje się w niezwykłym miejscu w samej otulinie Lasu Bielańskiego, nieopodal Kępy Potockiej. Całość inwestycji odznacza się niebanalnym projektem architektonicznym z nowoczesnymi awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków. Taka koncepcja doskonale koresponduje z sąsiadującą sielankową okolicą kameralnych uliczek, charakterem nawiązując do najlepszych tradycji architektury i stylu żoliborskich willi. Wszystkie budynki osiedla połączone są ze sobą labiryntem alejek i pasaży biegnących pośród parkowej zieleni. Do wykończenia budynków i przestrzeni wspólnych zostały użyte najwyższej jakości materiały, jednocześnie na mieszkańców czeka wiele rozwiązań poprawiających komfort życia, w tym m.in nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem, wielokrotnie nagradzanej polskiej firmy Fibaro. Założenie projektu to sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów chcących połączyć unikalną lokalizację i jakość życia w nowoczesnym apartamencie z poczuciem prywatności i własnej przestrzeni znanym mieszkańcom wolnostojących domów. W rozpoczynającym się II etapie inwestycji dostępnych będzie 70 lokali o powierzchniach od 31 do 130m2 z możliwością aranżacji przestrzennych penthouse’ów. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na połowę 2018 roku.

Więcej informacji na http://www.apartamentymarymont.pl/.Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners