FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Parapetówka na Kolskiej i Dni otwarte 1-2.10.2016r.

W dniach 1-2 października Matexi Polska zaprasza na Parapetówkę i Dni otwarte w osiedlu „Kolska od Nowa:)”

Już w pierwszych dniach jesieni Matexi zaprasza na Kolską w ramach pikniku sąsiedzkiego połączonego z Dniami otwartymi inwestycji „Kolska od nowa”. Wydarzenie, które odbędzie się na terenie parku inwestycji powita gości wieloma piknikowymi atrakcjami. Intencją dewelopera jest połączenie promocji oferty budowanego aktualnie III etapu inwestycji „Kolska od Nowa:)”, z piknikiem dającym możliwość poznania sąsiadów przez obecnych mieszkańców osiedla. Jak zwykle poza możliwością obejrzenia gotowych lokali II etapu, mieszkania pokazowego oraz zapoznania się z ofertą III etapu inwestycji, odwiedzający będą mogli liczyć na wiele atrakcji skierowanych zarówno do dorosłych, jak i do najmłodszych gości.

Aktualnie w realizacji znajduje się III etap osiedla, w ramach którego do oferty trafiło 113 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ofercie znajdują się jeszcze także ostatnie mieszkania należące do II etapu inwestycji. Dla odwiedzających dostępny będzie także apartament pokazowy osiedla.Open DaysW założeniu osiedle „Kolska od nowa:)” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg osiedlowej sieci WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring parkowych alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer. „Kolska od nowa” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru, w rejonie ul. Burakowskiej, znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Więcej informacji na www.kolskaodnowa.pl. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Sprzedaży tel. +48 530 100 707.Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners