FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

3 i 4 września - Dni Otwarte na Marymoncie

Matexi Polska zaprasza na Dni Otwarte na Marymoncie. Odwiedź nas 3 i 4 września, poznaj niepowtarzalny styl inwestycji Apartamenty Marymont.


W pierwszy wrześniowy weekend, 3 i 4 września br., w godz. 10.00-16.00, Matexi Polska zaprasza klientów na Dni otwarte organizowane na terenie inwestycji Apartamenty Marymont u zbiegu ulic Lektykarskiej i Smoleńskiego. Przestrzeń powstającego osiedla będzie pełna atrakcji i niespodzianek zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Co ważne, w trakcie wydarzenia będzie można po raz pierwszy wejść na budowę i zapoznać się z postępami prac oraz mieszkaniami dostępnymi w pierwszym etapie obejmującym 94 lokale o powierzchniach od 48 do 117m2.

Open Days


Poznaj „Apartamenty Marymont” – niezwykłe miejsce na mapie Żoliborza i Bielan


Długo oczekiwana przez klientów inwestycja to pieczołowicie przygotowany przez Matexi, wyjątkowy projekt mieszkaniowy klasy premium. Kameralne osiedle zostało zaprojektowane we współpracy z warszawskim biurem MKC z wykorzystaniem wielu doświadczeń Matexi zdobytych na wymagającym, belgijskim rynku, którego firma od wielu lat jest liderem, często realizując ambitne projekty rewitalizacyjne kierowane do najbardziej wymagających. Doskonałym przykładem może być tu doceniona w Europie i wielokrotnie nagradzana inwestycja Groen Kwartier w Antwerpii.


Niepowtarzalny projekt


Elitarne osiedle odznacza się niebanalnym projektem architektonicznym z nowoczesnymi, awangardowymi loggiami i ponadczasową bryłą budynków. Całość doskonale koresponduje z sąsiadującą sielankową okolicą kameralnych uliczek, charakterem nawiązując do najlepszych tradycji architektury i stylu żoliborskich willi. Wszystkie budynki połączone są ze sobą labiryntem alejek biegnących pośród parkowej zieleni. Do wykończenia budynków i przestrzeni wspólnych zostały użyte najwyższej jakości materiały, jednocześnie w budynkach znajdzie się wiele rozwiązań poprawiających komfort mieszkańców, w tym m.in nowoczesne systemy zarządzania mieszkaniem, wielokrotnie nagradzanej, polskiej firmy Fibaro. Założenie projektu to sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, chcących połączyć unikalną lokalizację, komfort życia w nowoczesnym apartamencie z poczuciem prywatności i własnej przestrzeni znanym mieszkańcom wolnostojących domów. Co ciekawe, cały tan niezwykły projekt powstaje w miejscu, gdzie jeszcze niedawno harmonię krajobrazu willowej dzielnicy mąciły komunistyczne biurowce pamiętające czasy głębokiego PRL i budowę Intraco. Zastąpi je nowoczesne osiedle tworzące uporządkowaną, doskonale wpisującą się w najbliższe sąsiedztwo, przestrzeń.
Open Days


Niezwykłe miejsce


Lokalizacja to jedna z większych zalet tego projektu. Położenie w sąsiedztwie zieleni wkomponowanej w labirynt przyjaznych, kameralnych uliczek daje niezwykłe poczucie przyjaznej przestrzeni sielankowych przedmieść, jednak położenie tuż za przedłużeniem ul. Mickiewicza, będącej główną arterią historycznego Żoliborza to doskonały punkt komunikacyjny. „Apartamenty Marymont” to doskonałe połączenie ciszy i spokoju oraz willowej, eleganckiej zabudowy z dostępem do wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej. Niezwykle przyjazne sąsiedztwo okolicznej zabudowy oraz sąsiadująca zielona przestrzeń Lasu Bielańskiego, a także odlegle o kilkaset metrów tereny Kępy Potockiej pozwalają uznać to miejsce za jeden z najbardziej malowniczych zakątków XXI-wiecznej Warszawy. Mimo tak spokojnego sąsiedztwa, Marymont zachowuje walory doskonałej komunikacji i dostępu do wszelkich miejskich udogodnień i infrastruktury, począwszy od znajdujących się w zasięgu spokojnego marszu stacji metra: „Marymont” oraz „Słodowiec” po doskonałą komunikację i dojazd do centrum, zarówno w kierunku pl. Wilsona, jak również ul. Popiełuszki/al. Jana Pawła II. Niekwestionowaną zaletą jest także bliskość szkół i przedszkoli, w tym renomowanego żoliborskiego liceum im. Joachima Lelewela. W bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Potockiej, znajduje się także doskonała, nowoczesna baza obiektów sportowych z aquaparkiem, pełnowymiarowymi boiskami do piłki nożnej oraz kortami tenisowymi. Mieszkańcy inwestycji będą mogli też bardzo sprawnie przemieścić się na zakupy do Arkadii – największego centrum handlowego w Warszawie, do którego podróż samochodem zajmie nie więcej niż 10 min, natomiast tradycyjne, szybkie zakupy będą mogli zrobić w mieszczącej się nieopodal Hali Marymonckiej.


Zamieszkaj w Apartamencie na Marymoncie już w przyszłym roku.


Apartamenty Marymont, flagowa inwestycja Matexi Polska to projekt bardzo długo dopracowywany przez dewelopera o belgijskich korzeniach. Ostateczny kształt osiedla dojrzewał w ciągu ponad dwóch lat od pojawienia się pierwszej koncepcji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Warto przypomnieć, że w tym czasie, rozwijając koncepcję i dokonując zmian w projekcie, deweloper uwzględnił wiele oczekiwań klientów i mieszkańców okolicy. W porównaniu do pierwszego projektu zmieniły się przede wszystkim powierzchnie i rozkłady mieszkań oferując m.in. możliwość aranżacji i zakupu przestrzennych penthouse’ów na ostatnich piętrach budynków, opracowany został także wysoki standard wykończeń i zestaw udogodnień dla mieszkańców. Matexi Polska adresuje ofertę inwestycji „Apartamenty Marymont” do klientów ceniących wysublimowaną architekturę, elegancję i kameralne sąsiedztwo, a jednocześnie bliskość wielkomiejskich udogodnień i aktywnego, miejskiego stylu życia. „Apartamenty Marymont” to także unikalne połączenie elegancji „Starego Żoliborza” z dynamiką szybko rozwijających się Marymontu i Bielan – rejonu coraz częściej wybieranego przez młodych Warszawiaków. Zakończenie prac budowlanych pierwszego etapu osiedla planowane jest na połowę 2017r.


Więcej informacji na www.apartamentymarymont.pl. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Sprzedaży tel. +48 530 100 525Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners