FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

9-10 lipca - Dni otwarte osiedla Kolska od Nowa :)

Matexi Polska zaprasza na Dni Otwarte osiedla „Kolska od Nowa:)”.


W weekend 9-10 lipca to nowoczesne osiedle, zlokalizowane w sercu miasta będzie otwarte dla zainteresowanych szukających najlepszych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji. Inwestycja położona na granicy Woli, Śródmieścia i Żoliborza zapewnia niezwykły dostęp do całej infrastruktury i atrakcji oferowanych przez miasto. Jednocześnie budynki znajdują się w otoczeniu prywatnego, półhektarowego parku przynależnego do osiedla, w lekkim odsunięciu od arterii ul. Okopowej, co tworzy naturalną spokojną enklawę dla mieszkańców. W obydwa dni weekendu od godziny 10.00 pracownicy Matexi Polska będą czekali na zainteresowanych. W ramach Dni otwartych będzie można obejrzeć gotowe budynki I etapu oraz mieszkanie pokazowe, wejść na budowę i zapoznać się z powstającymi lokalami oferowanymi aktualnie w ramach II etapu inwestycji.

Open Days

W założeniu projekt “Kolska od nowa” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: dostęp do sieci WI FI na terenie całego parku, organizację przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy też dostosowanie alejek osiedla do wieczornego joggingu.

“Kolska od nowa” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru, w rejonie ul. Burakowskiej, znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Staffa 9

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners