FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Matexi Polska zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji “Księżycowa 60” 21 maja 2016r

Spółka Matexi Polska zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji “Księżycowa 60” w sobotę, 21 maja br. w godzinach 10.00-16.00 przy ul. Księżycowej 60.


Wydarzenie zorganizowane z myślą o zainteresowanych ostatnią pulą mieszkań w tym nowopowstałym budynku to doskonała okazja, by zapoznać się bliżej z inwestycją oraz obejrzeć już gotowe mieszkania. Dzień Otwarty na Księżycowej 60 to także unikalna szansa, by kupić już gotowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie i zamieszkać we własnym “M” jeszcze przed wakacjami. Podczas Dnia Otwartego będzie można również zapoznać się z projektem ostatniego mieszkania w inwestycji “Staffa 9”.

Projekt „Księżycowa 60” to siedmiopiętrowy budynek w segmencie popularnym, mieszczący 91 mieszkań o metrażach od 32m2 do 66m2, w budynku znajduje się również podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi na 90 samochodów. Budynek utrzymany jest w stonowanej stylistyce, a jego bryła dobrze wpasowuje się w przestrzeń okolicznej zabudowy, wyróżnia się jednak na ich tle ciekawym i charakterystycznym rozkładem nowoczesnych loggii z biało-żółtymi panelami kolorystycznymi w środkowej części budynku.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej zarówno od strony Bielan, jak również Bemowa. Dla mieszkańców istotnym czynnikiem będzie zarówno dostęp do pobliskiej komunikacji autobusowej zapewniającej, od stronu ul. Księżycowej, dogodny dojazd do stacji metra Marymont (8min), jak również rozwinięty węzeł komunikacyjny od strony ul. Powstańców Śląskich.Przejdź na strony inwestycji i wybierz swoje mieszkanie:


Open Days Staffa 9 Księżycowa 60

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners