FIND AN
APARTMENT
SPECIAL
OFFER
PL | EN

Dni otwarte 10-11 października 2015

Weekend z Matexi na Bielanach, w dniach 10-11 października Deweloper otwiera dla zwiedzających budowy w swoich inwestycjach „Staffa 9” i „Księżycowa 60”.


Już w najbliższy weekend, 10-11 października w godzinach 10.00-16.00 Matexi Polska zaprasza na dni otwarte w swoich inwestycjach na Bielanach, dla odwiedzających dostępne będą budynki „Staffa 9” oraz „Księżycowa 60”. Obydwa projekty znajdują się w fazie wykończenia i jest to doskonały moment, by zaprosić klientów na budowę, pokazać mieszkania i ułatwić wybór wymarzonego lokum na Bielanach. Ukończenie obydwu inwestycji planowane jest na początek 2016r., a dzięki szybkiej decyzji o zakupie mieszkania możliwe jest uniknięcie zbliżających się obostrzeń dotyczących zwiększonego wymaganego wkładu własnego dla kredytów hipotecznych.Open Days

"Księżycowa 60" to budynek w segmencie popularnym utrzymany w stonowanej stylistyce. Bryła budynku dobrze wpasowuje się w przestrzeń okolicznej zabudowy, wyróżnia się jednak na ich tle ciekawym i charakterystycznym rozkładem nowoczesnych loggii z biało-żółtymi panelami kolorystycznymi w środkowej części budynku. Matexi Polska realizuje w tym miejscu nowoczesny, siedmiopiętrowy budynek mieszczący 91 mieszkań o metrażach od 32m2 do 66m2. W budynku powstanie również jednopoziomowa hala garażowa na 90 samochodów. W ofercie inwestycji dostępne są mieszkania w programie MDM.


"Staffa 9" to nowoczesny, dwuskrzydłowy budynek w kształcie litery „L” zaprojektowany przez architektów z pracowni Pastewka i Strój. Znajdzie się w nim 106 mieszkań o powierzchni od 30 do 104m2, a także jednokondygnacyjny garaż mieszczący 92 samochody. Inwestycja łączy w sobie wiele zalet: kameralność, doskonałe położenie – z dala od hałaśliwych ulic, bliskość infrastruktury komunikacyjnej (metro, tramwaj, autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zieleni wzbogaconych o szkoły i przedszkola.

Office Company

  • Matexi Polska Sp. z o.o.
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa

    tel.: +48 22 653 92 92
    office@matexipolska.pl

Worth to see

Partners